BENİM HİKAYEM

1987, İstanbul doğumluyum. Kimya Yüksek Mühendisiyim.Kurumsal bir firmada çalışmanın, benim için doğru bir yol olmadığını anladığımda, kendi içime dönüp asıl istediğimi bulma zamanı gelmişti. Her şeyin bir zamanı vardır derler ya, ben de kendi doğru yolumu, aslında üniversitede gıda kimyası dersini seçerek çoktan belirlemişim, fakat benim için bunu fark etmek, kurumsalda yaklaşık 7 yıl çalıştıktan sonra oldu.

Amerika’da bulunan, dünyanın en büyük beslenme okulu Institute for Integrative Nutrition kurumundan eğitim alarak Bütünsel Beslenme ve Sağlık Koçu oldum. Kimya bilgilerimi oldukça pekiştirmekle birlikte, hem kendime hem de hayata bambaşka bir pencereden bakıyorum artık. Ben pozitif düşüncenin gücüne ve olumlu bakış açısının her şeyi değiştirebileceğine sonsuz inanan biriyim. Çünkü bizzat kendim yaşıyorum bunu.

Kilo vermek, kilo almak, sağlıklı kilo dengesini korumak gibi konuların da bütünsel olarak ele alınması gerektiğine inanıyorum. Sadece tabaktaki değil, tabak dışında ruhumuzu asıl besleyen birincil yiyeceklerin dengede olmasıyla başlıyor sağlıklı ve formda bir vücut yapısı.

Benim asıl hedefim;amacınız her ne olursa olsun, herkesin gözünde büyüttüğü bu yolculuğu, birlikte keşfederek en eğlenceli şekilde geçirmek, kalıcı mutluluklar oluşturmak ve sizi, ruhsal, fiziksel ve zihinsel anlamda en iyi halinize taşımak… Mucizeler yaratmanız da sizin yolunuzu açmak…

Yani işin kimyasını çözmek.